“העיקר הבריאות”

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כיסויי הבריאות והן כיסויי הסיעוד נותנים לך מענה במקרים של קסטרופה. כצרכן, חשוב להבין מה ההבדל בין הכיסויים השונים, האם כדאי להרחיב את הכיסוי הביטוחי?  ומתי כדאי לבטל אותו.

ריכזנו עבורך את כל מה שחשוב לך לדעת בגובה העיניים בכדי להיות מרופד בהתאם למצבך.

ישנם מספר גורמים אשר דרכם ניתן לקבל את השירותים בתחום:

 קופות החולים, סוכני הביטוח, חברות הביטוח, ביטוח קבוצתי, הצטרפות לביטוח בארגון בו אתה חבר, או רכישת פוליסה ישירות דרך חברת הביטוח.

חשוב להבין את סוגי הביטוחים שכבר יש לך על מנת לקבל תמונת מצב מקצועית כדי לבחון האם הכיסוי הנוכחי מספיק ונכון לך, איך ניתן להתאים אותו במדויק לצרכים שלך, ומה לעשות בכדי להימנע מכפל ביטוח וביטוח עודף ולא בהכרח נחוץ.


בירור צרכים

ראשית,  בדיקה תחקיר על המבוטח, סטטוס, מצב כלכלי, עיסוקי, ילדים, תחביבים ועוד. תמונה עדכנית תביא את המבוטח למצב שהוא מכוסה באופן עדכני ונתון לצרכיו.

איתור ביטוחים בכלל הערוצים הרלוונטים.

ניתן לבצע זאת בכמה ערוצים, הראשון, דרך אתר הר הביטוח של משרד האוצר.

 יחד עם זאת, מוטב לפנות לשאול במקום העבודה האם המעסיק שלך או של בן/בת הזוג מעניק ביטוח בריאות קבוצתי או אישי, ומה הביטוח הזה כולל (ניתן לבקש הסבר דרך מחלקת משאבי אנוש). בהמשך, חשוב להבין מהו סוג הכיסוי שיש לך בקופת החולים. האם יש לך ביטוח בסיסי או משלים? האם הכיסוי נותן לך את המעשה לצורך שלך. אחרי הבירורים האלו תיווצר לך תמונה מלאה אודות כל הכיסויים שיש לך או למעשה מה חסר לך.

ביטוחי בריאות

חוק ביטוח בריאות ממלכתי הוא מאפשר לכל תושב טיפול רפואי בסיסי דרך קופות החולים.

ניתן לספח רובד נוסף, כמו במושג המקצוע שב"ן, שירותי בריאות נוספים, הנותנים מענה בתחומים נוספים מעבר  לסל הבריאות הבסיסי.

חשוב לדעת, שירותי הבריאות המשלימים לא בהכרח  נותנים מענה אופטימלי מלא ומקיף למקרים רפואיים מורכבים ואף הם משתנים לפני מדיניות באותה נקודת זמן. מוטב להרחיב את הכיסוי עם ביטוח בריאות פרטי המותאם לצורך המבוטח ויכולתו הכלכלית, טיפולים מיוחדים, תרופות, בדיקות וניתוחים חיוניים אשר אינם נכללים בסל הבריאות בישראל או בשירותי הבריאות הנוספים (שב"ן) של קופות החולים. למשל, השתלת איברים, הטסה וטיפולים מיוחדים בחו"ל, ניתוחים בארץ, מימון ניתוחים בחו"ל, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, שירותים אמבולטורים, שירותים משלימים, בדיקות מיוחדות, ועוד אלמנט שהופך לקריטי במקרה חירום – שליטה על התהליך הרפואי, קרי אפשרות לבחור את הרופא המנתח, אפשריות לבחירת בית חולים פרטי, קיצור זמני המתנה, ועוד.

ביטוח סיעודי

בניגוד למשתמע לעיתים, ביטוח סיעודי אינו מיועד רק לאנשים מבוגרים – אלא זהו ביטוח שרלוונטי לכל גיל. לצערנו גם ילדים עלולים להזדקק חלילה לטיפול רפואי וסיעודי, זמני או קבוע. ביטוח סיעודי מעניק למבוטחים ומשפחותיהם שקט נפשי.

מתי לבטל ביטוח

לעיתים קורה שיש כיסוי כפול לאדם אחד. למשל, ביטוח קבוצתי בעבודה שמכסה גם בני משפחה, יחד עם ביטוח קבוצתי שאתה חבר בו דרך בן/בת הזוג זה מבלבל, יקר שלא לצורך, ולא באמת יעיל. במקרים כאלו, כדאי בהחלט לבטל את אחד הביטוחים הכפולים, לחסוך כסף וכאב ראש.

מתחילים תהליך

אנחנו ממליצים להתחיל כבר היום בהבנת הביטוחים הקיימים או החסרים שלך, הרחבת ביטוחים מסוימים וצמצום אחרים. וכמובן, חשוב לשוחח עם איש מקצוע מוסמך שידע ללוות אותך ואת משפחתך בהרכבת כיסוי ביטוחי שעונה על הצרכים העכשוויים והעתידיים שלכם. במבטח סימון נשמח לעמוד לשירותך בבניית סל שירותי ביטוח המותאם לך ולבני משפחתך.

לפרטים נוספים וליצירת קשר ניתן למלא את הטופס בתחתית הדף.

אולי יעניין אותך...

הכל על ביטוחי חיים!

ביטוח חיים מטרתו של ביטוח חיים היא לספק בטחון כלכלי למשפחת המבוטח במקרים של  מוות או תאונה. ביטוח חיים הוא "גלגל הצלה פיננסי" במקרה של

“העיקר הבריאות”

כיסויי הבריאות והן כיסויי הסיעוד נותנים לך מענה במקרים של קסטרופה. כצרכן, חשוב להבין מה ההבדל בין הכיסויים השונים, האם כדאי להרחיב את הכיסוי הביטוחי?

ביטוחים להשוואה

ביטוחים להשוואה

ביטוח דירה

ביטוח נסיעות

ביטוח רכב

שירות לקוחות

מייל:

info@practica-fin.co.il 

שעות פעילות: א׳-ה׳ בין השעות 09:00-17:00

הישאר מעודכן,

הירשם לרשימת התפוצה שלנו

ואנו נדאג לעדכן אותך בכל המידע החשוב המתעדכן בתחום הבריאות והביטוח.

ביטוחים להשוואה

ביטוחים להשוואה

ביטוח דירה

ביטוח נסיעות

ביטוח רכב

שירות לקוחות

מייל:

info@practica-fin.co.il 

שעות פעילות: א׳-ה׳ בין השעות 09:00-17:00

הישאר מעודכן,

הירשם לרשימת התפוצה שלנו

ואנו נדאג לעדכן אותך בכל המידע החשוב המתעדכן בתחום הבריאות והביטוח.

כל הזכויות שמורות לפרקטיקה פיננסית

נבנה על ידי: תדמית אינטראקטיב

איתור הביטוחים שלי

בעזרת מס' פעולות פשוטות, המומחים שלנו יאתרו וירכזו עבורכם את כל הנתונים כך שתוכלו לקבל מידע הרלוונטי באופן המקצועי ביותר.

  •  איתור הביטוחים שלי כולל קופת חולים וחברות הביטוח.
  •  בדיקת כפל ביטוחים.
  •  קבלת דוח דיגיטלי.

השוואת ביטוח - ביטוח חיים

כמה פרטים אישיים, ותוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר:

השוואת ביטוח - ביטוח חיים למשכנתא

כמה פרטים אישיים, ותוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר:

השוואת ביטוח - ביטוח בריאות

כמה פרטים אישיים, ותוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר:

הכיסויים שברצונך לכלול:

השוואת ביטוח - תאונות אישיות

כמה פרטים אישיים, ותוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר: